Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Az OTP Bank Nyrt. pályázatot hirdet

Információbiztonsági szakértő – fejlesztési és projekt támogatási szakértő

munkakör betöltésére

Feladatok

  • IT fejlesztések és projektek IT biztonsági támogatása agilis és vízesés módszertan szerint.
  • Szakmai/tervezési tanácsadás és közreműködés, IT biztonsági kontrollok kialakítása során bankunk rendszeriben.
  • Együttműködés biztosítása IT fejlesztési-, üzemeltetési területek és az IT biztonság között.
  • Kockázat arányos szakmai döntések meghozatala önállóan, az ehhez szükséges információk birtokában, bankunk belső szabályzatainak betartása mellett.
  • Technológiai tudás folyamatos naprakészen tartása és bővítése
  • Aktív részvétel vezetői döntés előkészítésekben.

Elvárások

  • Vonatkozó jogszabályi és felügyeleti környezet ismerete: hatály osMNB ajánlások | hatályos EBA guideline-ok | Ibtv. | Lrtv. | 41/2015 BM rendelet | 42/2015 Korm. rendelet
  • Biztonságos fejlesztési szabványok ismerete: OWASP ASVS | OWASP CSS | NIST SSDF
  • IT biztonsági szabványok ismerete: ISO 27k | NIST SP 800-53r4 & r5 | BSI C5 | CIS hardening guide-ok
  • IT biztonság/információbiztonság terén szerzett tapasztalat projekt és/vagy audit tapasztalat.
  • Képesség rendszerek biztonsági érettségi szintjének meghatározására.
  • Kiemelkedő szakmai integritás.
  • Angol nyelv aktív használata (szóban & írásban).
  • 2+ év releváns szakmai tapasztalat.
  • „Get the job done” attitűd
  • Önfejlesztési képesség és szervezett keretek közötti fejlődési igény
  • Nagy mennyiségű információ, strukturált és gyorsan történő feldolgozásának képessége

Előnyt jelent:

  • Releváns, szállító független szakmai tanúsítások: ISO 27001 LA | CEH | CISA | CISM | CISSP
  • IT kockázatelemzés, illetve kockázatkezelés területén szerzett tapasztalat.
  • Tanácsadói tapasztalat/háttér.
  • Felügyeleti szerveknél szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok,
  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag,
  • Rendszeres képzések, szakmai oktatások
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér.

Budapest
Pest
Teljes munkaidős
3 -5 év tapasztalat
Középiskola

Frissítés dátuma: 02.06.2022

Állás megosztása