Ugrás a tartalomra

Információbiztonsági gyakornok

Az Antenna Hungária meghatározó szereplője a hazai telekommunikációs szektornak. Fő tevékenységi területe az országos földfelszíni televízió és rádió műsorszórás, illetve rádióműsor-szétosztás, valamint a műholdas műsorszórás és szétosztás.

Feladatok:

  • Információbiztonsági auditok előkészítése (dokumentumok összegyűjtése, ellenőrzése, időpont-egyeztetés)
  • Társosztályokkal történő kapcsolattartás
  • Részvétel a belső egyeztetéseken, megbeszélések dokumentálása (emlékeztetők készítése)
  • Részvétel az információbiztonsági auditokon

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony műszaki területen (műszaki menedzseri, minőségügyi vagy informatikai szakirányon)
  • Magabiztos MS Office ismeretek, főként Excel
  • Informatikai és információbiztonsági alapismeretek
  • Jó kommunikációs képesség

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig heti minimum 16-20 óra vállalása
  • Rugalmas beosztásban végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1550 Ft/óra
  • Hosszú távú gyakornoki munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési és tanulási lehetőség
  • Fiatal, dinamikus, magasan képzett csapat
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Igényes, kényelmes irodai környezet
  • Közös programok, sportolási lehetőség

Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen!

Budapest
Szakmai gyakorlat, diákmunka

Frissítés dátuma: 06.12.2022

Állás megosztása