Ugrás a tartalomra
INDIREKT STRATÉGIAI BESZERZŐ (16-1075)
pozícióba.

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

INDIREKT STRATÉGIAI BESZERZŐ

(16-1075)

pozícióba.

Feladatok:

  • Indirekt anyagok stratégiai beszerzése,
  • Beszállítói teljesítmény nyomonkövetése, beszállítók értékelése,
  • Ártárgyalásokon való részvétel,
  • Költségcsökkentési és megtakarítási projektek kivitelezése,
  • Új projektek beszerzési és árazási folyamatának alkalmazása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Indirekt beszerzésben szerzett több éves tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezési és juttatási csomag,
  • Home office lehetőség,
  • Válághelyzet esetén is stabil háttér.

A munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1075”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Szabolcs-Szatmár-Bereg
Teljes munkaidős
Legalább 2 év tapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása