Ugrás a tartalomra

Similar jobs like this one

Recommended jobs

Hűtőraktáros

A több gyáregységgel rendelkező, élelmiszeriparban működő Megbízónk keresi Nyírlugosi logisztikai csapatába új

HŰTŐRAKTÁROS

munkatársát!

Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő vállalat tagja lenni, ahol nem csak kihívásokkal találkozhatsz, hanem
részese lehetsz egy remek kollektívának és emellett versenyképes jövedelemmel is elismerik munkádat, akkor jelentkezz Megbízónkhoz!

Érdekel a logisztika, a raktározási folyamatok? Jó a szervezőkészséged? Meg van benned az, hogy kisebb csapatot irányíts?
Akkor TÉGED keresnek!

Munkavégzés helye: Nyírlugos

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettséget,
  • Vállald a 3 műszakos munkarendet
  • felhasználói szintű számítógép kezelői tudást,
  • precizitást, rugalmasságot és kölcsönös bizalmat,

Előnyök:

  • Kisebb létszámú csoport (targoncás munkatársak) irányítása,
  • Áru-előkészítés, raktár rendezés,
  • Kamionok ki-és berakodásának koordinálása és ellenőrzése,
  • Napi rutinfeladatok kiosztása, ellenőrzése,
  • Árumozgások adatbázisba rögzítése,
  • Árukészlet mozgások nyomon követése.

Amit nyújtunk:

  • Logisztika/gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Logisztikai/szállítmányozási végzettség.

Nyírlugos, 4371 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
Középiskola

Létrehozás dátuma: 12.03.2021

Állás megosztása