Ugrás a tartalomra

HUNTER ÉRTÉKESÍTŐ (IT, B2B)

Hunter értékesítőként feladataid lesznek:

  • Informatikai eszközök értékesítése kis- és középvállalkozások számára hideghívások útján
  • Cég kínálatának és a termékpalettájának a bemutatása ügyfelek részére, kapcsolatépítés IT döntéshozókkal
  • Teljes értékesítési folyamat koordinálása: ajánlatadás, megrendelések kezelése, számlázás, kintlévőségek kezelése

Megbízónk elvárásai:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1 éves értékesítői tapasztalat (B2B)
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • IT terület iránti érdeklődés, erős kommunikációs képesség

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • IT eszközök vagy szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit Megbízónk kínál:

  • Alapbér mellett kiemelkedő mozgóbér és teljesítménybérezés
  • Negyedéves prémium
  • Házi sales versenyek egyedi plusz juttatásokkal díjazva
  • Bejárástámogatás (közlekedési bérlet vagy benzin költségtérítése)
  • Home office lehetőség a betanulási idő után a tervszámok teljesülése mellett heti 2 napban
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség nemzetközi háttérrel, tapasztalt specialisták mellett
  • Ingyenes parkolási lehetőség a környéken, kerékpáros közlekedés esetén kerékpártároló is van kihelyezve
  • Felszerelt modern konyha, melyben ingyenes kávé, tej és ásványvíz fogyasztás
  • Az irodában étterem üzemel, ahonnan napi menü rendelhető
  • Teljesen új irodai felszerelések: monitorok, laptopok, headsetek

A munkavégzés részletei:

  • Munkavégzés helye: Budapest III. kerület, a Kolosy tér közelében
  • Munkaidő: hétfőtől csütörtökig: 8:00 és 17:30 között (1 órás ebédszünettel), péntekenként 8:00 és 15.00 között

Kattintson a Jelentkezés gombra és küldje el önéletrajzát!

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása