Ugrás a tartalomra

HSE vezető

HSE vezető

Ref.: INTS/9/582

Nyíregyházán található, tevékenységében kiemelkedőnek számító multinacionális vállalathoz keresünk új kollégát HSE vezető pozícióba.

Milyen feladatokra számíthatsz:

  • Kövesse, tervezze meg és teljesítse a cég biztonsági jogi követelményeit
  • A munkavédelmi eljárások és kockázatelemzés korszerűsítése és karbantartása
  • Gépek, berendezések üzembe helyezésénél a szükséges dokumentáció intézése és azok gyakori újraérvényesítése
  • Munkavédelmi oktatások, programok tartása
  • Vegyen részt és képviselje a céget a munkahelyi egészségügyi és biztonsági hatósági auditokon / látogatásokon
  • Napi interakció a gyártás, auditálás, a nem-megfelelőségek észlelése, a létesítmény részlegeivel való együttműködés.
  • A HSE koordinátor szerepének támogatása

Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez:

  • Munkavédelmi mérnök / szakmérnök, munkavédelem területen szerzett tapasztalat
  • Gyártó/fémipari környezetben szerzett min. 5 éves tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs készség magas szintű együttműködés társosztályokkal
  • A napi üzleti működés és a hiányosságok megértése a biztonságos munkakörnyezet érdekében
  • Jó együttműködési készség, vezetői hozzáállással
  • Rendszerszemlélet
  • Precíz munkavégzés, határidők szigorú betartása

Amit a partnerünk ajánlani tud:

  • Versenyképes bér
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Egészségmegőrző csomag
  • Bónuszlehetőség
  • Szakmai kihívás és fejlődés
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Hosszútávú, stabil munkahely

HSE vezető

Nyíregyháza
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása