Ugrás a tartalomra

Pozíció leírása / Job description

Bér és TB ügyintézőként fontos számodra, hogy egy olyan komplex feladatkört láthass el, amelynek keretében nem csak a számok világában kell mozognod, hanem a folyamatos kapcsolattartásra, tanácsadásra is lehetőséged van? Ha mindez akár német nyelven sem okoz gondot a számodra, s úgy gondolod, hogy minden feltételnek megfelelsz, akkor várjuk jelentkezésed kecskeméti partnerünkhöz!

Bér és TB ügyintézéshez kapcsolódóan:

bérszámfejtő és TB ügyintéző feladatok ellátása

bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatás

bevallások, statisztikák készítése

cafateria-val összefüggő feladatok ellátása

HR ügyfélszolgálati teendők:

ügyfelek tájékoztatásának biztosítása egyes kérdésekben (bérelszámolás, cafeteria, TB)

igény esetén tanácsadás biztosítása az ügyfelek számára

munkavállalói tájékoztatók készítése (munkaidő-nyilvántartással és bérelszámolással kapcsolatban)

ügyfelek igényeire megfelelő megoldások nyújtása, ezzel is biztosítva az ügyfélelégedettséget

Elvárások / Requirements

legalább középfokú végzettség (érettségi)

bér és TB ügyintéző OKJ-s végzettség (befejezett tanulmányok)

legalább társalgási szintű német nyelvtudás (szaknyelv is!)

minimum 2-3 év teljeskörű bérszámfejtési tapasztalat

minimum 2-3 év TB ügyintézői tapasztalat

felhasználói szintű MS Office ismeretek

szükséges jogszabályok naprakész ismerete és gyakorlati alkalmazása

Előnyt jelent:

HR ügyfélszolgálati tapasztalat

bér és humánügyviteli szolgáltatói területen szerzett tapasztalat

felsőfokú bér- és társadalombiztosítási ügyintéző végzettség

Nexon program ismerete

számviteli ismeretek

Amit nyújtunk / Benefits

versenyképes juttatási csomag

heti egy nap home office lehetősége

hosszú távú munkalehetőség egy stabil, családias szervezeti kultúrával rendelkező cégnél

szakmai fejlődési lehetőség

azonnali kezdési lehetőség

modern, korszerű irodában való munkavégzés

Randstad Hungária Kft. logó

HR ügyfélszolgálati munkatárs bér és TB ügyintézéssel

Kecskemét
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 30.01.2022

Állás megosztása