Ugrás a tartalomra

HR projektvezető ukrán nyelvtudással

Dolgozz nálunk HR projektvezetőként!

A Starjobs Magyarország Kft. több mint 20 éves múlttal rendelkezik a szolgáltatói oldalon és most keressük új HR projektvezető kollégánkat fizikai munkaerő-kölcsönzési ágazatunkba.

Jelentkezz most fényképes önéletrajzoddal fizetési igényed megjelölésével a [ Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni. ][ Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni. ] e-mail címen.

Milyen feladataid lesznek?

  • Munkaerő-kölcsönzési projektjeink teljes körű menedzselését kell kézben tartanod a toborzáson, kiválasztáson át a beléptetésig

  • Tartod majd a kapcsolatot meglévő partnereinkkel, a jelöltekkel és a munkavállalókkal

  • Kimutatásokat és havi összesítőket készítesz a projektekről

  • A bérszámfejtéssel folyamatosan kapcsolatban állsz majd

  • Ezeken kívül egyéb szakmai és adminisztrációs feladataid lesznek

Mikor jelentkezz hozzánk?

  • Ha rendelkezel minimum középfokú végzettség

  • Ha van tapasztalatod ukrán munkavállalók toborzásában és beszélsz ukránul

  • Ha felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel főleg az MS Office használatában

  • Ha tudod vállalni, hogy heti 40 órában kell dolgoznod, rugalmas munkaidőben

Mi jelent előnyt számunkra?

  • Ha rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és saját gépjárművel

Milyen juttatásokra számíthatsz?

  • Versenyképes bérezést biztosítunk, de arra kérünk, hogy önéletrajzodba tüntesd fel fizetési igényed

  • Céges telefont és laptopot biztosítunk számodra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod fizetési igény megjelölésével a [ Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni. ] e-mail címre.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása