Ugrás a tartalomra

Pozíció leírása / Job description

Érdekel a toborzás világa? Szeretnél egy piacvezető munkaerő-közvetítő cégnél gyakorlatot szerezni? Rendelkezel még legalább egy évig hallgatói jogviszonnyal? Magabiztosan beszélsz angolul is? Ha igen a válaszod, itt egy remek lehetőség számodra!

-potenciális jelöltek felkutatása és megszólítása a különféle toborzási módszerek hatékony alkalmazásával

-telefonos előszűrés végzése

-angol nyelvtudás felmérése

-álláslehetőségek ismertetése, partner bemutatása

-interjúszervezés az illetékes tanácsadó számára

-álláshirdetések készítése

-adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

-hallgatói jogviszonnyal rendelkezel még legalább egy évig

-heti 20-30 órában tudsz dolgozni

-érdeklődsz a toborzás-kiválasztás felé, nagyon motivált és proaktív vagy

-jól kommunikálsz

-tudsz önállóan dolgozni, de bátran kérdezel, ha segítségre van szükséged

-magabiztos az angol nyelvtudásod

Amit nyújtunk / Benefits

-lehetőséget kapsz széleskörűen megismerni a toborzási folyamatot a legnagyobb munkaerő közvetítőnél

-versenyképes tudásra teszel szert, amit nagyon hasznosan tudsz használni a későbbi karriered során

-rugalmasan tudod beosztani az idődet, összeegyeztetve az óráiddal

Randstad Hungária Kft. logó

HR gyakornok

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 05.03.2021

Állás megosztása