Ugrás a tartalomra

HR gyakornok

Partnerünk, az ÁllásStart Magyarország Kft. online és offline csatornákat biztosít a munkakeresők és a cégek összekapcsolásához, az állásbörzék állandó résztvevője. Feladatok:

  • Álláshirdetések feltöltése állásportálokra, Facebook felületre
  • Jelöltek felkeresése adatbázisból és telefonos tájékoztatásuk
  • Facebook felület kezelése
  • Adminisztráció

Elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Erős, minimum középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétköznaponként irodai nyitvatartási időben
  • Heti minimum 20 óra vállalása, rugalmas beosztásban
  • Minimum egy év vállalása

Amit kínálunk

  • Br. 1500 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Belvárosi irodai környezet
  • Kreatív feladatok
  • Szakmai gyakorlat igazolása

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, kereshetsz vele bátran a lenti email címen.

Budapest
Szakmai gyakorlat, diákmunka

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása

Hasonló állások

Budapest
Cegléd