Ugrás a tartalomra

HR gyakornok

A Focus Consulting Kft. elsősorban teljes körű tanácsadással és munkaerő toborzással foglalkozik. A HR-szolgáltatások terén, országos hálózatban kínál hosszú távú és alkalmi munkát számos iparágban és pozícióban. Több mint 20 év stabil piaci jelenléttel és folyamatosan bővülő neves ügyfélkörrel büszkélkedhet.

Feladatok:

  • Toborzási csapat munkájának támogatása
  • Jelöltkezelés
  • Telefonos előszűrés
  • Interjúk szervezése
  • Személyügyi dokumentumok kezelése
  • Riportok készítése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 8.00-17.00 óra között rugalmasan
  • Heti minimum 30 óra vállalása
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1495 Ft/óra diákbér
  • Ha még nem töltötted be a 25. életévedet, szja-mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1495 Ft/ óra lesz
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Előnyt jelent:

  • Heti 40 óra vállalása

Jelentkezés Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.

Budapest
Szakmai gyakorlat, diákmunka

Létrehozás dátuma: 14.01.2022

Állás megosztása