Ugrás a tartalomra

HR Generalista - Pápa

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

HR Generalista

pozícióba keres munkatársat Partnercége megbízásából.

Feladatok:

  • Toborzás teljes folyamatának működtetése (hirdetés, kiválasztás, interjúk, ajánlattétel, onboarding stb.)
  • Aktív részvétel a be- és kiléptetés folyamatban
  • Munkaköri leírások adatbázisának kezelése, frissítések nyomon követése, archiválás.
  • Szervezetfejlesztési tevékenységekben aktív részvétel
  • Rendezvények, programok szervezése és lebonyolítása
  • Cég képviselete külső fórumokon (állásbörzék stb.)
  • Együttműködés a központi osztályokkal (HR, L&D, LMS, IT; HRIS…..stb.)
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, társosztályokkal, szolgáltatókkal, hatóságokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás (aktív nyelvhasználat - erős kommunikációs vagy tárgyalóképes)
  • HR területen, lehetőleg gyártó cégnél szerzett tapasztalat előny
  • Toborzási tapasztalat előny
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Dinamikus, kreatív és empatikus személyiség, pozitív beállítottság

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Utazási támogatás, havi cafetéria

A munkavégzés helye:

Veszprém megye - Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítóként világszerte ismert, gépjármű utastéri komponensek gyártásával foglalkozó Partnere részére toboroz energikus, HR területén jártas új munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre!

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Pápa
Veszprém
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 1 év tapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása