Ugrás a tartalomra

HR GENERALISTA

Megbízónk nemzetközi autóipari cégcsoport magyarországi több mint 400 fős gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelölteket:

HR Generalista

Munkavégzés helye: Kecskemét

A pozíció jellege: Határozott idejű ( 24 hónapos) munkaszerződés, a hosszabbítás lehetőségével

Elvárások:

  • Toborzási feladatok ellátása
  • Új belépőkkel, kilépőkkel kapcsolatos munkaügyi feladatok
  • Beléptető rendszer/időadatok kezelése, korrekciózása
  • Új munkavállalók beillesztési programjának koordinálása
  • Adatszolgáltatás biztosítása a bérszámfejtés részére
  • Napi kapcsolattartás és reklamációkezelés a dolgozókkal
  • Riportálás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • HR területen szerzett tapasztalat
  • Kitűnő problémamegoldó és szervezési képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló Excel ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit Megbízónk ajánl:

  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Nemzetközi cég, nagyvállalati kultúra
  • Képzési lehetőségek

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el válaszlevélben a magyar és az angol nyelvű szakmai önéletrajzait!

Üdvözlettel:
István

Vancsa István ügyvezető partner A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft. 8000 Székesfehérvár Budai út 9-11.

Looking for the Best.....JOBMAX

Kecskemét
Bács-Kiskun
Teljes munkaidő
2 év
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 05.06.2020