Ugrás a tartalomra

HR Generalista (Szigetszentmiklós)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Pozíció leírása:

  • Vezetők támogatása a HR folyamatokban
  • Toborzási stratégia kialakításában való részvétel
  • Jelöltek interjúztatása, értékelése szellemi pozíciókra
  • A felvétellel kapcsolatos munkaügyi feladatok ellátása
  • Bónusz kifizetésekkel kapcsolatos kalkulációk, riportok készítése
  • Teljesítményértékelések koordinálása
  • HR projektekben való részvétel
  • Riporting és vonatkozó KPI-ok, mutatók karbantartása, nyomon követése.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Elvárások:

Gyártó/termelő vagy munkaerő közvetítő cégnél szerzett néhány éves releváns szakmai tapasztalat;
Felsőfokú végzettség;
Munkajogi ismeretek;
Erős számítástechnikai ismeretek (Excel, Word);
Jó kommunikációs és szervezési képesség;
Dinamikus, nyitott, terhelhető személyiség.

Amit nyújtunk:

Szakmai fejlődési lehetőség;
Támogató csapat és vezetőség;
Színes feladatok;
Versenyképes juttatások (cafeteria);
Munkába járás támogatása vagy céges busz járatok.

Előnyök:

Nexon program ismerete;
Angol-nyelvtudás.

Pest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 30.11.2022

Állás megosztása