Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Hitelügyintéző – pénztáros (4 órás) Székesfehérvár (3406)

67 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, mintegy 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A 32 éves múlttal rendelkező Megbízónk  a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Főbb feladatok, munkák:

Vásárlók tájékoztatása a vásárláshoz kapcsolódó hitel lehetőségekről
Hitel ajánlatok, hitelszerződések valamint a kapcsolódó dokumentációk elkészítése
Banki adminisztrációs felület kezelése
A vásárlók magas színvonalú kiszolgálása
Pénztári feladatok ellátása, számlázás

Az álláshoz tartozó elvárások:

Minimum középfokú végzettség (érettségi)
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Pénzügyi terület iránt érdeklődés
Magabiztos kommunikáció
Nyitottság a számok ’világára’
Precizitás, pontosság
Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat

Előnyök:

MNB (PSZÁF) által előírt „független biztosításközvetítői” és/vagy „pénzügyi szolgáltatás közvetítő” tanúsítvány
Banki hitelezésben szerzett tapasztalat
Értékesítésben, kereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

Stabil munkahely
Folyamatos támogatás és képzés
Fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat
Alapbér, mozgó bér, cafeteria, egyéb pótlékok

Székesfehérvár
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 11.09.2021

Állás megosztása