Ugrás a tartalomra

Hegesztőmérnök

Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója
pozícióba keres szakembert szombathelyi lokációval

Feladatok

  • műanyag és fém hegesztési technológiák fejlesztése
  • a következő területek elemzése: hegesztés, forrasztás, keményforrasztás, szegecselés, ragasztás stb
  • megfelelő hegesztési folyamat kiválasztása, specifikációjának meghatározása (WPS), minősítése
  • Szoros együttműködés kialakítása a technológiai beszállítókkal
  • A KAP folyamatára és termékeire vonatkozó technológiák és technikák technológiai felügyelete
  • Folyamat-fejlesztési projektek végrehajtása "globális" léptékben (az üzemek között)
  • Támogatja a gyártástechnikát a hegesztési előírások felülvizsgálatával, figyelembe véve a következőket:
    Hegesztési folyamat, automatizálás, karbantartás, alkatrészkezelési és befogási stratégiák

Elvárások

  • hegesztőmérnöki oklevél
  • min 5 éves tapasztalat forrasztási és hegesztési folyamatmérnöki munkában és hegesztési automatizálásban elektronikai vagy autóipari gyártási környezetben

Amit kínálunk

  • multinacionális vállalati környezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes bérezés

További információk és érdeklődés: Rácz György Senior Recruitment 06303259050

Szombathely
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 17.04.2021

Állás megosztása