Ugrás a tartalomra

Hardverfejlesztő mérnök

Partnercégünk Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazó vállalata, amely önálló technológiai fejlesztő központtal rendelkezik, ahol elsősorban logisztikai célgépek tervezésével és robotraktár rendszer fejlesztéssel foglalkoznak. Kutatás-fejlesztési csapatuk legújabb tagját keressük egy hardverfejlesztő mérnök személyében.

Pozíció azonosító: B111HM

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

  • Nyomtatott áramkörök tervezése automatizált célgépekhez
  • Analóg és digitális áramkörök tervezése, méretezése
  • Prototípus berendezések gyártása, beüzemelése, tesztelése
  • Gépész-, villamos- és mechatronikai mérnökökkel való együttműködés

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • 1-3 év hardverfejlesztői tapasztalat
  • Altium Designer magas szintű ismerete
  • Beágyazott rendszerek programozási ismerete C nyelven előny
  • Kiváló probléma-megoldási készség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés és gondolkodás
  • Angol középfokú nyelvtudás

Budapest
Teljes munkaidő
1 év

Létrehozás dátuma: 27.02.2020