Ugrás a tartalomra

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GYÓGYSZERIPARI ÜZLETFEJLESZTÉSI MENEDZSER
(16-0061)

pozícióba.

Feladatok:

  • Különböző gyógyszeripari gyártó- és kereskedő cégek feltérképezése világszerte, amelyek technológiájával, késztermékeivel vagy alapanyagaival bővíteni lehet a partnerük portfólióját,
  • Angol nyelvű üzleti tárgyalások lebonyolítása,
  • A megkötött szerződések folyamatos nyomon követése,
  • Kapcsolattartás külföldi partnerekkel,
  • Részvétel a termékvezetési stratégia kialakításában.

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Nemzetközi tárgyalásokban szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér,
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0061”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

GYÓGYSZERIPARI ÜZLETFEJLESZTÉSI MENEDZSER (16-0061)

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
1 év
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 01.08.2020