Ugrás a tartalomra

Gyártósori technikus

Ajkai autóipari szenzorok gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk gyártósori technikus munkatársat hosszú távra, három műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • gépek, berendezések tervszerű és megelőző karbantartása
  • hatékony közreműködés új gyártmány átvételekor a gyártó berendezések vonatkozásában
  • tartalék alkatrész raktár üzemeltetése, raktárkészlet nyilvántartása
  • gyártóeszközök javítása

Elvárások:

  • elektronikai, mechanikai műszerész vagy gépész középfokú végzettség
  • alkalmazkodó készség a változó feladatok ellátására
  • precíz, pontos munkavégzés
  • automatizálási ismeretek

Amit kínálunk:

  • tapasztalattól függő, versenyképes bérezés
  • bejárástámogatás (bérlet térítés, saját gépjármű esetén üzemanyag térítés, Ajkán belül ingyenes céges buszjárat)
  • munkaruha
  • cafeteria
  • havi prémium

Előnyt jelent:

  • pneumatikai ismeretek
  • ISO/TS 16949 ismeretek
  • MSA ismeretek
  • autóipari tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Jelentkezni, érdeklődni lehet: +36-30-582-0866 telefonszámon, vagy a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Ajka
Veszprém
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Szakmunkásképző

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása