Ugrás a tartalomra

Gyártósori összeszerelő (gépkezelő) - Szombathely

Elvárások:

  • 3 műszak vállalása
  • Monotonitástűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Gyártó berendezések kezelése, termékek összeszerelése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes juttatási csomag és teljesítményprémium
  • Azonnali kezdés
  • Műszakpótlékok
  • Légkondicionált, modern körülmények
  • Családias légkör, jó hangulat
  • Megbízhatóság
  • Szállás

A munkavégzés helye:

Szombathely

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a szombathely@manatwork.hu e-mail címre. Személyesen pedig az ügyfélszolgálati irodánkban kérhet bővebb felvilágosítást: 9700 Szombathely, Széchenyi utca 1.

A részletekről érdeklődni lehet a 20/255-13-50-es, vagy a 20/447-68-48-as telefonszámon.

A Man at Work Kft. minősített foglalkoztatói nyilvántartásba vételének határozat száma: VE/43/28540-4/2021.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.