Ugrás a tartalomra

Gyártósori operátor (Kecskemét)

Vasúti és haszongépjármű alkatrészek gyártásával foglalkozó,világszerte elismert partnerünk számára keresünk megbízható GYÁRTÓSORI OPERÁTOR munkatársakat kecskeméti munkavégzésre!

Feladatok

  • Összeszerelési folyamatok végzése, tesztelés
  • Precíz kézi vagy gépi műveletek koordinálása
  • Egyszerű kalibráló és tesztelési eszközök alkalmazása

Egyéb információk

  • Munkavégzés helye: Kecskemét
  • Műszakrend: 2 műszak
  • Szálláslehetőséget  is biztosítunk!
Elvárások:
  • Betöltött 18. életév
  • Általános iskolai végzettség
  • 2 műszakos munkarend 12 órában
Amit nyújtunk:
  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és 40% műszakpótlékkal
  • Próbaidő lejárta után 10%-os béremelés és cafeteria
  • Teljesítménybónusz
  • Céges buszjárat: Fülöpjakab, Jakabszállás, Kunszállás, Városföld és Nagykőrös városokból
  • Munkaruházat
  • Tiszta, rendezett környezet; klimatizált helységek; saját öltözőszekrény
  • Támogatott étkezési lehetőség: napi menü 352 Ft
Előnyök:
  • Gyártósori/szerelési tapasztalat

Kecskemét
Teljes munkaidő
Általános iskola

Létrehozás dátuma: 26.11.2021

Állás megosztása