Ugrás a tartalomra

Gyártástechnológus/gyártástechnikus munkatársat keresünk (2414)

Partnerünk cége Gyártástechnológus/gyártástechnikus munkatársat keres Kaposvárra!

Főbb feladatok, munkák:

  • Új termékek technológiai feldolgozása, bevezetése a gyártásba (rajzok, darabjegyzékek, utasítások stb.)
  • Felügyeli a gyártási dokumentációk naprakészségét
  • Változások bevezetése a gyártás teljes vertikumában
  • Technológiai utasítások készítése
  • Folyamatos technológiai jobbítás, a gazdaságosabb gyártás és a minőség javításának érdekében a rá bízott termékkörben
  • Esetenként gyártóeszközök tervezése (hegesztő, forgácsoló készülékek)
  • Részvétel a műszaki fejlesztési projektekben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépésztechnikus végzettség
  • Alapfokú számítógép kezelői ismeretek
  • Excel, Outlook, Word, AUTOCAD ismeret
  • Kitűnő problémamegoldó képesség

Előnyök:

  • Technológus munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • Készüléktervezésben szerzett gyakorlat
  • Solid Edge, SAP ismeret
  • LEAN ismeret
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő munkakör - Önálló, felelősségteljes feladatok
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás / lakhatást támogatása

Kaposvár
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.09.2021

Állás megosztása