Ugrás a tartalomra
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (16-0215)
pozícióba.

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

(16-0215)

pozícióba.

Feladatok:

  • Termelési folyamatok fejlesztése és nyomon követése, műszaki fejlesztések kezdeményezése,
  • Technikai jellegű problémák megoldásának szervezése, irányítása,
  • Karbantartási folyamatok fejlesztése, irányítása, projektekben való részvétel,
  • Technikai támogatás biztosítása a minőségbiztosítási célok elérése érdekében,
  • Az új termelő berendezések, gépsorok telepítésének, beüzemelésének támogatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Termeléstámogatás területén szerzett releváns tapasztalat,
  • Karbantartási tapasztalat előnyt jelent,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes bérezés és széles körű juttatási rendszer,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos továbbképzések.

A munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0215”-es referenciaszám feltüntetésével az e-mail címre.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Szabolcs-Szatmár-Bereg
Teljes munkaidős
Legalább 2 év tapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 29.11.2020

Állás megosztása