Ugrás a tartalomra

Gyártástámogató mérnök

Autóipari biztonságtechnikai eszközök gyártásával és összeszerelésével foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat

pozícióba

Feladatok:

·       Technológiák és folyamatok bevezetése

·       Részvétel új gyártósorok beüzemelésben

·       Gépek rendelkezésre állásának javítása, műszaki meghibásodások megelőzése

·       Selejt elemzések elvégzése, javító intézkedések meghatározása

·       Új vagy változtatott folyamatok, eszközök, rendszerek ismertetése karbantartás, gépbeállítók és termelés irányában

·       Karbantartások tervezése, előkészítése koordinálása és ellenőrzése

·       Folyamatok standardizálása és ezzel kapcsolatos munka utasítások elkészítése

·       Napi szintű műszaki támogatást nyújt a termelésnek

·       Műszaki szakértőkkel, külső partnerekkel való kapcsolattartás és együttműködés

Elvárások:

·       Villamos vagy gépészmérnök végzettség (mechatronikai szakirány előny)

·       Gyártástámogatásban szerzett legalább 2 év tapasztalat

·       Társalgás szintű angol/német nyelvtudás

·       Kiváló számítógépes alkalmazási ismeretek

·       Rugalmasság, precíz munkavégzés

·       Önálló munkavégzés és team munkára való alkalmasság

Juttatások:

·       Versenyképes fizetés

·       Béren kívüli juttatások (éves bónusz, cafeteria, Mt.-n felüli bejárási ktg. támogatás)

·       Változatos, izgalmas feladatok

Egyéb:

·      Munkavégzési hely: Pápa

Pápa
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 02.12.2022

Állás megosztása