Ugrás a tartalomra

Folyamatmérnök (value engineer)

Partnerünk egy nemzetközi vállalat, amelynek fő profilja humán gyógyászati és állatorvosi vérkép elemző gépek tervezése és gyártása, továbbá az ehhez tartozó kémiai reagensek előállítása. A cégcsoport Budapest központi kerületében található.

Csapatukba új kollégát keresnek egy széleskörű, szakmai kihívásokkal teli munkakörbe. A cég széleskörű juttatási csomagot, rugalmas munkaidőt és heti 2 home office lehetőséget kínál! Ha szívesen megismernél egy új iparágat és támogatnád az orvostudományt munkáddal itt a lehetőség, várom jelentkezésed!

Feladatai az új pozícióban:

  • A cég által tervezett és gyártott orvosi/labordiagnosztikai berendezések gyártásának támogatása
  • Tesztfolyamatok felügyelete, tesztkörnyezet fejlesztése
  • Vevői igények/fejlesztések általi változtatások bevezetése a termelésbe
  • Új termék mintázások
  • Prototípus gyártás támogatása.
  • Kapcsolattartás külföldi osztályokkal és kollégákkal.

Mire van szüksége a sikerhez:

  • Mérnöki végzettség
  • Angol kommunikációképes nyelvtudás
  • Minimum 3 év gyártástámogatási tapasztalat multinacionális környezetben
  • Affinitás, érdeklődés az elektronika, szerelés felé
  • Precíz és pontos feladatmenedzsment
  • Igényes, önálló és felelős munkavégzés.
  • Analitikus és a részletekre kiterjedő gondolkodásmód.
  • Német nyelvtudás előnyt jelent

Mire számíthat partnerünktől

  • Versenyképes alapbér
  • Új technológia, új iparág megismerési lehetősége
  • Az általánostól széleskörűbb gyártástámogatási mérnök feladatkör
  • Vonzó juttatási csomag (havi szép kártya cafeteria, medicover magánegészségügyi biztosítási csomag, munkába járási támogatás Budapesten kívüli területekről, év végi bónusz – kb. 1 havi plusz bér)
  • Heti 2 home office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 30.09.2022

Állás megosztása