Ugrás a tartalomra

Gyártásközi minőségügyi mérnök

Innovatív technológiával foglalkozó autóipari elektronikai partnercégünk debreceni gyáregységéhez gyártásközi minőségügyi mérnök munkatársat keresünk.

  • Belső minőségellenőrzési intézkedések meghatározása, végrehajtása és nyomon követése
  • A folyamatirányításban résztvevők munkájának támogatása
  • Közreműködés a vevői panaszkezelésben
  • 8D jelentések előkészítése
  • Folyamatoptimalizálás és fejlesztési lehetőségek feltárása
  • Gyártó berendezések minőségi dokumentumainak előkészítése, aktualizálása
  • Minőségügyi szabványok gyakorlati megvalósításában való aktív részvétel.
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Gyártó cégnél automatizálási területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önállóság, talpraesettség, proaktív személyiség
  • Kiváló problémamegoldó készség.
Amit nyújtunk:
  • Kiemelt bérezés és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések
  • Stabil, biztos vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes, modern munkakörnyezet.

Debrecen
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 14.07.2024

Állás megosztása