Ugrás a tartalomra

Gyártásközi Minőségbiztosítási Mérnök

Az Ön új cége

Partnerünk egy nemzetközi autópari vállalat hazai leányvállalata, amely kislétszámú szervezetként is multinacionális közeget kínál. A háromfős minőségügyi mérnök csapatba keresik újabb kollégájukat, aki minden támogatást meg kap majd az eredményes munkavégzéshez.

A leendő Gyártásközi Minőségügyi Mérnök feladatai lesznek:

  • Gyártósor minőségirányítási feladatainak ellátása adott termékcsoportok kapcsán
  • Reklamációkezelés, Kapcsolattartás a beszállítókkal/vevőkkel
  • Minőségi mutatók előállítása és nyomon követése
  • Belső auditok tervezése, végrehajtása
  • Részvétel az új/változtatott termékek bevezetésével

            kapcsolatos projektmunkákban

Elvárások a Gyártásközi Minőségügyi Mérnök felé:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • ISO 9001 / ISO TS 16949 szabványismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minőségügyben szerzett, minimum 2 év tapasztalat

Előnyt jelent:

  • VDA 6.3 auditor képesítés
  • Német nyelv ismerete

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.

Heves
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 26.11.2020