Ugrás a tartalomra

Gyártásközi Minőségbiztosítási Mérnök

IATF – Autóipar – NPI

Az ön új cége

Partnerünk egy nemzetközi hátterű, kisebb autóipari vállalat, mely jelenleg nagymértékben bővíti gyártási kapacitását. Ez a kapacitásnövekedés a rendelkezésre álló létszámmal nem hajtható végre, így új munkatárs jelentkezését várják gyártásközi minőségügyi mérnök pozícióba.

Feladatai az új pozícióban:

  • Sorozatgyártás és NPI folyamatok minőségügyi támogatása
  • Vevői kapcsolattartás, vevői portal kezelése
  • Késztermék PPAP tevékenységek koordinálása
  • Szükség esetén reklamációk kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Stabil angol és/vagy német nyelvtudás
  • Minimum 3 év, autóiparban szerzett tapasztalat
  • Autóipari minőségügyi technikák és szabványok alapos ismerete
  • B kategóriás jogosítvámy

Mire számíthat partnerünktől?

  • Havi premium kifizetés
  • Bejárás kiemelkedő mértékű támogatása
  • Cafetéria juttatás
  • Éves bónusz

Mit kell tennie most?

Küldje el aktuális önéletrajzát a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Borsod-Abaúj-Zemplén
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.11.2020