Ugrás a tartalomra

Gyakornok menedzsment támogatási és asszisztencia területre

Szeretnéd a saját bőrödön megtapasztalni, hogyan működik egy nemzetközi vállalat?

Ha határozott a személyiséged, továbbá kiváló szervező- és kommunikációs készséggel is rendelkezel, de nem ijedsz meg az adminisztratív feladatoktól sem, akkor itt a helyed!

Feladatok:

  • Vezetői csapat támogatása a különböző operatív, adminisztratív és reprezentációs tevékenységek elvégzésében
  • Adminisztratív és dokumentációs feladatok ellátása, folyamatok nyomonkövetése
  •  Kimutatások, statisztikák, prezentációk készítése
  • Számlákkal és teljesítési igazolásokkal kapcsolatos teendők intézése
  • Írásbeli és szóbeli kapcsolattartás a kollégákkal
  • Üzleti utak, tréningek, megbeszélések szervezése, tárgyalók foglalása, időpontok egyeztetése
  • Vendégek fogadása, szállásuk és munkavégzésük feltételeinek biztosítása
  • Fordítási feladatok angol nyelven

Elvárások / Requirements

  • Aktív, nappali hallgatói jogviszony még legalább egy évig
  • Legalább heti 20 óra vállalása
  • Korábbi irodai munkataasztalat előnyt jelent
  • Felsőfokú (C1) angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Magas szintű MS Office ismeretek: Word, Excel, PowerPoint

Személyiség:

  • Precizitás, struktúrált gondolkodásmód, agilitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló feladatvégzésre való képesség és hajlandóság

Budapest
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Pest
Győr-Moson-Sopron
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Fejér
Somogy
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása