Ugrás a tartalomra

Gumiabroncsgyártó gépkezelő

Nemzetközi gumiabroncs gyártó vállalathoz keresünk munkatársakat gumiabroncsgyártó gépkezelő pozícióba.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Mikor jelentkezz hozzánk?

  • Ha tudod vállalni, hogy 4 műszakos munkarendben kell dolgoznod
  • Amennyiben rendelkezel középfokú iskolai végzettséggel
  • Előnyt jelent számunkra az angol nyelv ismerete és, ha van gumiabroncs gyártásában szerzett tapasztalatod

Milyen bérezésre számíthatsz?

  • Alapbéred mellett műszakpótlékban, magas bónuszban és Cafeteria juttatásban részesülsz
  • Ingyenes melegétkezést biztosítunk
  • Munkába járáshoz utazási támogatást adunk vagy ingyenes céges buszjáratunkat is igénybe veheted

Milyen feladataid lesznek?

  • Kezeled a PLC vezérelt automata gumiabroncsgyártó gépeket
  • Átveszed és betöltöd az alapanyagokat
  • A késztermékeket ellenőrzöd és mozgatod
  • Számítógépes rendszerekben rögzíted a termelési adatokat

Hol fogsz dolgozni?

  • Gyöngyöshalászon

Gyöngyöshalász, 3212 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 09.07.2024

Állás megosztása