Ugrás a tartalomra

Gépkezelő operátor (Kecskemét)

Autóipari termékek gyártásával foglalkozó kecskeméti partnerünk számára GÉPKEZELŐ OPERÁTOR munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel!

Feladatok

Gyártósori gépek kezelése, azok alapanyaggal való ellátásának biztosítása

Egyéb információk

  • Munkavégzés helye: Kecskemét
  • Műszakrend: 3 műszakos
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk
Elvárások:
  • Betöltött 18. életév
  • Általános iskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben, termelésben szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
Amit nyújtunk:
  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és kiemelt kiemelt műszakpótlékokkal
  • Elérhető nettó havi bér: 220.000-230.000Ft
  • Cafeteria 12.000 Ft/ hó
  • Jelenléti bónusz és célprémium
  • Céges buszjárat Kecskeméten belül, valamint Kiskunfélegyháza, Jakabszállás; Csengőd; Tabdi; Páhi; Kaskantyú; Orgovány; Nagykőrös; Katonatelep városokból
  • Bruttó30.000,-Ftadunk Neked, ha az Általad ajánlott és felvételt nyert új munkatárs 2 hónapnyi munkaviszonyt letöltött nálunk, majd további bruttó30.000,-Fta jutalmad, ha az Általad ajánlott és felvételt nyert új munkatárs további 2 hónap letöltését követően még mindig a munkatársunk
Előnyök:

Kecskemét
Teljes munkaidő
Általános iskola

Létrehozás dátuma: 17.05.2022

Állás megosztása