Ugrás a tartalomra

Gépkezelő operátor

Tudod, hogy kik csomagolnak mindent? Természetesen mi, hiszen hullámkarton gyártásával foglalkozunk és több, mint 80 év tapasztalatával készítjük minőségi termékeinket.

Jelentkezz mórahalmi modern gyárunkba gépkezelő operátornak!

Milyen feladataid lesznek?

  • Gépeinket kell majd kezelned és önállóan működtetned

Mikor jelentkezz hozzánk?

  • Ha rendelkezel műszaki hátterű tapasztalattal és/ vagy műszaki végzettséggel

  • Ha felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak

  • Ha tudod vállalni, hogy 3 műszakos munkarendben kell majd dolgoznod

Milyen juttatásokra számíthatsz?

  • Arra kérünk, jelentkezésedben tüntesd fel fizetési igényed

  • Utazási támogatást biztosítunk a munkába járáshoz

Hol fogsz dolgozni?

  • Mórahalmon, a Röszkei úti Ipari park buszmegállótól néhány percre található gyárunkban

Jelentkezésedhez küldd el önéletrajzod a [ Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni. ] e-mail címre és kollégánk felveszi veled a kapcsolatot.

Mórahalom, 6782 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.01.2022

Állás megosztása