Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Gépkarbantartó (Budapest XVI. kerület)

  • Termelési gépátállások és gépjavítások elvégzése
  • Gépkezelői feladatok
  • Karbantartások lebonyolítása
  • Felújítási munkákban segédkezés
  • Új gépek beüzemelésének munkafolyamataiban való részvétel
  • Új termékek bevezetésében való részvétel

Elvárások / Requirements

  • Elektronikai vagy mechanikai műszerész végzettség
  • Termelőüzemben szerzett tapasztalat
  • Kezdetben 2, majd 3 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk / Benefits

  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony
  • Juttatások: 13. havi fizetés, cafetéria
  • Vállalati étkezde
  • Balaton parti üdülő
  • Orvosi szakrendelések biztosítása a telephelyen
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Sportolási és szabadidős lehetőségek

Munkavégzés helye: Budapest XVI. kerület

Munkarend: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 (H-V)

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 02.07.2021

Állás megosztása