Ugrás a tartalomra

Gépjárműalkatrész értékesítő, raktáros (Budaörs)

Budaörsi Márkaszerviz gyakorlattal rendelkező kollégát keres

Gépjárműalkatrész értékesítő, raktáros

munkakörbe

Elvárások:

  • autóipari tapasztalat
  • autóalkatrész értékesítési, és raktározási gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol és / vagy német nyelvtudás
  • minimum középfokú iskolai végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS office programok)
  • jó szervező- és problémamegoldó készség
  • ügyfélcentrikus szemléletmód
  • megbízható, önálló munkavégzési képesség

Feladatok:

  • megrendelések folyamatos feldolgozása
  • kapcsolattartás a beszállítókkal és a vevőkkel
  • készletgazdálkodás, raktárkészletek ellenőrzése stb.
  • könyvelési bizonylatok naprakész elkészítése

Amit kínálunk:

  • dinamikus, fiatalos csapat
  • biztos munkahely
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

Budaörs

Munkaidő:

Teljes munkaidő

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével várjuk!

Rack Autó Kft.
Budapest
Budaörs
1 év
Szakmunkásképző

Létrehozás dátuma: 28.02.2020