Ugrás a tartalomra

Gépi Anyagmozgató (Győr)

Országos szinten kiemelkedő győri partnerünk gyáregységébe keresünk 2 műszakban GÉPI ANYAGMOZGATÓ kollégát akár azonnali munkakezdési lehetőséggel!

Feladatok

  • Kamionról áru leszedés
  • Raktárba betárolás
  • A termékek előkészítése kiszállításra
  • Sorkiszolgálói, raktárosi munkatapasztalat

Egyéb információk

 Azonnali munkakezdési lehetőség.

Elvárások:
  • Targoncavezetői tapasztalat
  • Feltétel csak a 3324 típusú érvényes targoncavezetői engedély
  • Pontos, dinamikus és önálló munkavégzés
  • 2 műszak vállalása

Amit nyújtunk:
  • Kiemelkedő alapbér: br 370 000 Ft
  • br. 60 000 Ft-os ajánlási bónusz!!
  • Nettó 25.000 Ft. cafeteria (már próbaidőtől)
  • Teljesítménybónusz
  • 3 hónap után egyszeri jelenléti bónusz nettó 30.000 Ft
  • Műszakpótlékok + túlóra bónusz
  • Győrtől távolabb lakó munkatársaknak 100%-os bérlettámogatás
  • Vidékről autóval érkezőknek 15,- Ft / km
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság

Győr
Teljes munkaidő
Általános iskola

Frissítés dátuma: 16.08.2022

Állás megosztása