Ugrás a tartalomra

Gépészmérnök vagy tapasztalt technológus (4753)

Állás leírása

A kerecsendi Megbízónk gépészmérnök vagy tapasztalt technológus munkatársat keres.

Megbízónk egy 100 főt foglalkoztató, könnyűfém megmunkálást végző termelő családi cég. Cégük dizájnbútorok és alkatrészek gyártásával foglalkozik - korszerű technológia alkalmazásával - Németország és a Benelux államok bútorpiacaira.

Mivel palettáik nagyon széles, a mindennapok változatosak és tele vannak új kihívásokkal.

Főbb feladatok, munkák:

-3D modellezés,
-Termékfejlesztés,
-Műhelyrajzok készítése,
-Gyártási utasítások készítése,
-Termék árkalkulációk készítése,
-Termékek gyártásba bevezetése,
-Prototípus és széria gyártású termékek nyomonkövetése,
-Gyártás során előforduló problémák kezelése,
-Együttműködés a társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

Ön az emberük, ha:

•             technológus vagy gépészmérnöki végzettséggel rendelkezik

•             van tapasztalata a termékfejlesztés területén

•             szereti az új kihívásokat

•             képes csapatban dolgozni a fejlesztőkkel és termelési kollégákkal

•             Solid Edge tervező program ismerettel rendelkezik

Előnyök:

•             vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit nyújtunk:

•             béren kívüli juttatások

•             kulturált munkakörülmények

•             hosszú távú, biztos munkahely

•             jó hangulatú csapat

•             változatos munkakör, fejlődési lehetőség

•             folyamatos továbbképzés

Kerecsend, 3396 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.09.2021

Állás megosztása