Ugrás a tartalomra

Karbantartó mérnök - Veszprém

Főbb feladatok:

  • Gyártóeszközök (automata gyártósorok, gépek, berendezések) telepítése, üzembe helyezése
  • Gyártóeszközök karbantartása – az üzem gyártó eszközeinek II. és III. szintű karbantartása, javítása, illetve ennek felügyelete a gépbeállítókkal, külső cégekkel
  • Gyártóeszközök (gépek, berendezések) karbantartási dokumentációjának kidolgozása, naprakész vezetése
  • Karbantartási költségek követése
  • A tartalék alkatrészek és szerszámok beszerzése
  • Kézi és gépi szerszámok rendelése, beszerzése, nyilvántartása
  • Műszaki dokumentációk kezelése
  • Új gyártóeszközök dokumentációjának beszerzése illetve elkészítése (együttműködve más osztályokkal)
  • Szerszám villamos részének tervezése
  • Műszaki dokumentáció készítése

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Legalább 1-2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Különböző gyártás technológiák ismerete
  • Technikai szemlélet

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag (teljesítménybónusz, étkezési támogatás, bejárási támogatás, iskolakezdési támogatás,kedvezményes szemüveg készítési lehetőség)
  • 13. havi juttatás
  • Sport- és szabadidős tevékenység támogatása
  • Képzési lehetőségek támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

Dinamikusan fejlődő, multinacionális háttérrel rendelkező autóipari beszállító Partnerünk részére toborzunk és közvetítünk munkavállalókat.

A Man at Work Kft. minősített foglalkoztatói nyilvántartásba vételének határozat száma: VE/43/28540-4/2021.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.