Ugrás a tartalomra

Gépészmérnök (gyártás)

Hegesztett fémszerkezetek gyártásával foglalkozó multinacionális partnerünk számára keressük új munkatársukat
pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Kommunikáció az anyavállalattal, az új termékek rajzainak fogadása (a kommunikáció nyelve angol)
  • Az új termékrajzok felülvizsgálata a teljesség, ellentmondásmentesség, gyárthatóság szempontjából
  • A rajzok kiegészítése a szükséges magyar nyelvű útmutatásokkal, szükség szerint további gyártmányrajzok, munkautasítások készítése
  • A gyártáshoz szükséges hegesztőkészülékek, sablonok specifikálása, részben tervezése
  • Beszerzések, külső szolgáltatások igénybevétele esetén a termék, szolgáltatás specifikálása, a beszerzés támogatása
  • A gyártási folyamat költséghatékony, minőséget és biztonságot garantáló megtervezése, a műveletterveket és darabjegyzékeket a vállalatirányítási rendszerben felépítő és karbantartó kolléga szakmai támogatása
  • A gyártás és a minőségirányítás támogatása a prototípus legyártásában, minősítésében
  • A termékbevezetési projektek időtervének meghatározása, az együttműködő részlegek megfelelő előrehaladásának koordinálása, felügyelete

Elvárások:

  • Gépészmérnöki diploma (BSc vagy MSc)
  • Gépészeti CAD rendszer ismerete
  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • Hegesztett termékek gyártástechnológiájának ismerete
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • RP rendszer és a Solid Edge használatában, valamint az ISO 9001 minőségügyi szabvány szerinti működésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Alapbér
  • Mozgóbér
  • 13. havi bér
  • Célprémium
  • Cafeteria

Eger
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.10.2021

Állás megosztása