Ugrás a tartalomra

Gépész

A következő feladatok várnak rád:

·A munkaterületéhez tartozó gépek üzemeltetése,

·a karbantartási tervben előírt napi feladatok elvégzése,

·szóróanyag átvétele, beraktározásának irányítása,

·termékváltások során az átállási munkák segítése,

·szükséges szóróanyagok előkészítése,

·tekercsfólia gyártáshoz történő előkészítése,

·különböző mintázó- és szóró hengerek cseréje,

·az előírt ellenőrzések és vizsgálatok elvégzése,

·hulladékgyűjtés (szóróanyag) felügyelete,

·munkaterületén a tisztaság és a fizikai rend fenntartása,

·a segédgépész kolléga munkájának felügyelete,

két műszakos munkarend.

Amit várunk tőled:

·műszaki technikusi végzettség

·targoncavezetői jogosítvány

·alapfokú számítógépes ismeretek (MS Office)

Egy lépéssel a többiek előtt jársz, ha

·van hasonló területen szerzett gépkezelői tapasztalatod,

·van szakirányú végezttséged – géplakatos, hegesztő, esztergályos, marós, stb.

Amit nyújtunk neked:

·hosszútávú munkalehetőség

·cafeteria

·bónusz rendszer

·13. havi fizetés

·előre lepési lehetőség.

Gépész

Zalaegerszeg
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 30.11.2021

Állás megosztása