Ugrás a tartalomra

Gépész munkatárs

Leendő munkahely:

A Bábolna Strand- és Termálfürdő csapatába keressük új munkatársunkat. A folyamatosan fejlődő cég mentalitását a vendégcentrikus szemléletmód, családias és segítőkész légkör jellemzi.

Főbb feladatok, felelősségi kör:

  • Az energiaellátó- és az egyéb, működéshez szükséges rendszerek (vízforgató,

  • légtechnika, tűzjelző stb.) megfelelő működésének felügyelete, hibaelhárításának elvégzése

  • Karbantartási és hibaelhárítási feladatok elvégzése

  • A munkavégzéshez rendelkezésre álló és hiányzó eszközök, anyagok felmérése

  • Napi/heti/ havi ellenőrzések elvégzése

  • Rendkívüli esetek, vészhelyzetek, káresetek kezelése, sürgősségi hibaelhárítás

  • Részvétel új berendezések telepítésében és üzembe helyezésében

  • A fürdőépület berendezéseinek üzemviteli, üzemzavar-elhárítási, javítási, karbantartási és szerelési munkáinak elvégzése

  • Berendezések folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, tervszerű mechanikai karbantartások elvégzése, üzemzavarok elhárítása

  • Elvégzett javítások teljes körű dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Komplex gondolkodásmód és önálló, felelősségteljes munkavégzés

  • 1-3 év műszaki területen szerzett tapasztalat

  • 8 órás váltott műszak vállalása

  • Szakmunkás bizonyítvány legalább valamely szakirány (villany-, víz-, gázszerelő, lakatos)

  • Műszaki beállítottság

  • Előnyt jelent a vízforgató berendezés kezelő végzettség

  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés

  • Munkakörhöz kapcsolódó tanfolyamok elvégzése (fürdő általi beiskolázás)

Miért válassz minket?

  • Kiemelt bérezés

  • Munkába járás támogatása

  • Széles tapasztalatszerzési lehetőség

  • Stabil vállalati háttér

  • Egyedi műszaki megoldások és széles szakmai látókör

  • Hosszútávú munkalehetőség egy segítőkész csapatban

  • Munkavégzéshez szükséges munkaruházat

  • Kedvezmények

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szeretne egy jól szervezett csapat megbecsült tagja lenni, várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Bábolna, 2943 Magyarország
Komárom-Esztergom
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
Szakmunkásképző

Létrehozás dátuma: 17.06.2021

Állás megosztása