Ugrás a tartalomra

Gépes áruátvevő ellenőr - Páty

Gépes áruátvevő ellenőr munkatársat keresünk pátyi telephelyre, 2 műszakos munkarendben. 100 000 ft-os belépési bónusszal, egyéb juttatásokkal, 30%-os műszakpótlékkal, üzemanyag támogatásával és cafetériával kiegészített bérezés.

Feladatok:

- Beérkező áruk átvételének pontos végrehajtása, eltérések dokumentálása
- Áruátvétel során meghatározott prioritások és határidők betartása
- Munkafolyamatokhoz kapcsolódó dokumentumok megfelelő vezetése, kezelése
- Részvétel készletmegállapító leltárakban
- Segítségnyújtás azonnali készletellenőrzésekben
- Raktári rend fenntartása (5S)
- Árukigyűjtési feladatok elvégzése

Amit kínálunk:

- hosszú távú munkalehetőség
- multinacionális környezet
- folyamatos béremelkedés

Elvárás:

- 1 éves áruátvételi tapasztalat
- Raktári anyagmozgatás képesítésének megfelelő eszközökkel (3312, 3313,)
- Műszakos munkarend vállalása
- Precíz munkavégzés
- Jelentkezés önéletrajz elküldése

- 300 000 ft/hó kezdőfizetés + juttatások
- 100 000 ft belépési bónusz
- 30%-os műszakpótlék
- Stabil vállalati háttér, biztos munkahely
- Határozatlan idejű szerződés

Utazás:
- Üzemanyag támogatással

Szállást nem tudunk biztosítani!

Munkaidő:
Hétfőtől-péntekig, 2 műszakos munkarendben

- Délelőtt: 06:00-14:30
- Délután: 14:00-22:30

Páty, 2071 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása