Ugrás a tartalomra

Gépes áruátvevő ellenőr - Páty

Feladatok:

  • Beérkező áruk átvételének pontos végrehajtása, eltérések dokumentálása
  • Áruátvétel során meghatározott prioritások és határidők betartása
  • Munkafolyamatokhoz kapcsolódó dokumentumok megfelelő vezetése, kezelése
  • Részvétel készletmegállapító leltárakban
  • Segítségnyújtás azonnali készletellenőrzésekben
  • Raktári rend fenntartása (5S)
  • Árukigyűjtési feladatok elvégzése

Elvárások:

  • 1 éves áruátvételi tapasztalat
  • Raktári anyagmozgatás képesítésének megfelelő eszközökkel (3312, 3313,)
  • Műszakos munkarend vállalása
  • Precíz munkavégzés
  • Jelentkezés önéletrajz elküldése

A munkáltató ajánlata:

  • 300 000 ft/hó kezdőfizetés + juttatások
  • 100 000 ft belépési bónusz
  • 30%-os műszakpótlék
  • Stabil vállalati háttér, biztos munkahely
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Utazás: üzemanyag támogatással
  • Munkaidő hétfőtől-péntekig, 2 műszakos munkarendben
  • Délelőtt: 06:00-14:30
  • Délután: 14:00-22:30

A munkavégzés időtartama:

  • Határozatlan

A munkavégzés helye:

Páty

További információ:

A részletekről érdeklődni lehet Major Beátánál a +36 20 386-6537-es telefonszámon!

A Man at Work Kft. minősített foglalkoztatói nyilvántartásba vételének határozat száma: VE/43/28540-4/2021.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Páty, 2071 Magyarország
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 02.12.2022

Állás megosztása