Ugrás a tartalomra

Fröccsöntő gépbeállító - Győr

Feladatok:

  • Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése, a gépek paramétereinek beállítása
  • Technológiai optimalizálások támogatása és a termelési tervek betartása
  • Szerszámcserék végrehajtása, alapszintű karbantartások elvégzése
  • Termelésindítás, termékváltások kezelése
  • Hibák elhárítása és a hibaanalízisben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Újdonságokra való nyitottság
  • DEMAG, Arburg, Engel gépek ismerete
  • SEPRO és Wittmann robotok ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Családias munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

  • Győr

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri műanyagipari gyártó partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Forsthoffer Gergőnél a +36 20 339-62-50-es mobilszámon!

A Man at Work Kft. minősített foglalkoztatói nyilvántartásba vételének határozat száma: VE/43/28540-4/2021.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Győr
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása