Ugrás a tartalomra

Gépbeállító

  • fröccsöntő gépek kezelése
  • robotok programozása
  • fröccsöntő szerszámok napi tisztítása
  • szerszámcserék előírás szerinti elvégzése termelési program alapján
  • pontos dokumentációk vezetése
  • minőségi előírások, elvárások alapos ismerete (gyártásindításban részvétel)

Elvárások / Requirements

  • szakmunkás végzettség műszaki területen (fémipar, járműipar)
  • folyamatos munkarend vállalása
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló problémamegoldó képesség

Előny

  • fröccsöntő gépek beállításában szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk / Benefits

  • versenyképes jövedelem és vonzó juttatási csomag
  • munkábajárási támogatás
  • ingyenes céges buszjárat Zalaegerszegről és Körmendről
  • ingyenes céges buszjárat Szombathelyen belül
  • fejlődési lehetőség
  • modern munkakörnyezet

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-372-33-71-es telefonszámokon!

Az önéletrajzot a v.balint@trenkwalder.com e-mail címre várjuk!

Gépbeállító

Szombathely
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 13.05.2022

Állás megosztása

Hasonló állások

Sárvár
Debrecen
Cegléd
Jászberény