Ugrás a tartalomra

GAZDASÁGI VEZETŐ

Ellátandó feladatok:

  • A Társaság számviteli, pénzügyi, adózási tevékenységének felügyelete, ellenőrzése - 6 fős csapat (HR, pénzügy, számvitel, adóügyek) támogatása, vezetése
  • Riportok, statisztikák, vezetői beszámolók készítése - döntések előkészítéséhez
  • Kontrolling feladatok, éves tervkészítés
  • A Társaság tevékenységét kiegészítő kisebb cégek könyvelése - 4 kisebb cég operatív, teljes körű könyvelése, éves zárás elkészítése

Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség, vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat gazdasági, pénzügyi, számviteli területen
  • Vezetői affinitás
  • Jó szervezőkészség, önálló, precíz munkavégzés

Mit biztosít a cég?

  • Olyan bérezést, mellyel elégedett lehet - bértárgyalás során egyeznek meg róla
  • Kiszámítható, tervezhető munkaidőt: H-P 7:30 - 16:00

Munkavégzés helye:

  • Orosháza (tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető)

A pozícióra pályázni szakmai önéletrajzzal lehetséges, a lenti gombra kattintva!

Békés
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 24.11.2021

Állás megosztása