Ugrás a tartalomra

GAZDASÁGI ÜGYINTÉZŐ

Ellátandó feladatok:

  • Gazdasági folyamatok optimalizálása, hatékonyságnövelés
  • Havi, negyedéves és éves kontrolling kimutatások készítése
  • Vevői és szállítói számlák kezelése; kontrolling, javaslattétel
  • Szerződések nyilvántartása, ellenőrzése a CRM rendszerben
  • Könyvelővel való együttműködés, könyvvizsgálatban való részvétel
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és társosztályokkal
  • Munkaügyi és az iroda működéséhez kapcsolódó feladatok elvégzése

A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség VAGY Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat a felsorolt munkakörökben (folyamatos teljesítésű számlázásban szerzett gyakorlat)
  • Excel professzionális szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség

Partnerünk előnyként értékeli:

  • Novirax pénzügyi nyilvántartó rendszer ismerete
  • Microsoft Power BI rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete

Amit Partnerünk kínál:

  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Éves bónusz
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
  • Home Office megbeszélés alapján
  • Modern, klimatizált saját iroda

Munkavégzéssel kapcsolatos részletek:

  • Munkaidő: 7:00-16:00/ 8:00-17:00, megegyezés szerint
  • Munkavégzés helye: Pécs (Puskin tér közelében) vagy Budapest (11. kerület, a Tüskecsarnok közelében)

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Baranya
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 22.09.2022

Állás megosztása