Ugrás a tartalomra

Gazdasági- és kontrolling vezető

Megbízónk, a saját területén Európa egyik meghatározó autóipari beszállítója. Szakértelme, technológiai fejlettsége magasan a konkurensei fölé emelik. Jelenleg a gazdasági és kontrolling terület kialakítására keresünk vezetőt, aki műszaki gyártó vállalatnál szerzett gazdasági vezetői tapasztalatot és ő magának is van műszaki érzéke. A kontrolling rendszer működtetése és műszaki beruházások miatt szoros kapcsolatban lesz a gyáregységek vezetőivel, így át kell látnia ezeket a kérdéseket is.

Feladatok, amelyek Önre várnak:

  • A főkönyvelő és könyvelés szakmai koordinálása;
  • Riportok, statisztikák készítése (kontrolling) a tulajdonos, vezérigazgató felé;
  • Pénzügyi tervek készítése és nyomon követése;
  • Gazdasági, pénzügyi folyamatok fejlesztése és felügyelete;
  • Beruházási tevékenység tervezése, nyomon követése;
  • Cash-flow, pénzmozgások koordinálása;
  • Önköltségszámítás, mérlegkészítés;
  • Vagyon-és felelősségbiztosítások koordinációja;
  • A könyvvizsgáló és az adóellenőrzések támogatása;
  • Banki kapcsolattartás: hitel, treasury, egyéb tárgyalások, stb.;
  • A vállalat gazdasági ügyeinek teljes körű kezelése.

Önt keressük, amennyiben:

  • Közgazdasági /Pénzügyi- Számviteli Főiskolai végzettsége van;
  • Termelő cégnél szerzett kontrolling ismeret
  • Adózási és számviteli ismeretekkel rendelkezik;
  • Analitikus a gondolkodásmódja;
  • Legalább 3-5 éves vezetői gyakorlattal bír (people management) minimum csoportvezetői szinten;
  • Angol vagy német nyelvismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes vezetői csomag (vállalati gépjármű, mobiltelefon, stb.);
  • Stabil munkahely
  • Szakmai ötletek megvalósításának díjazása

Munkavégzés helye: Tatabánya vonzáskörzete

Tatabánya, 2800 Magyarország
Környe, 2851 Magyarország
Tata
Komárom-Esztergom
Pest
Teljes munkaidő
Több mint 5 év
Főiskolai végzettség
Egyetemi végzettség

Létrehozás dátuma: 07.10.2020