Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Pozíció leírása / Job description

A négy kontinensen is gyárakat üzemeltető vállalat zöldmezős beruházásban felépülő új üzemében flexibilis csomagolóanyag gyártással foglalkozik, Európában elsőként és egyedüliként .

A fuvarszervezés területén dolgoztál eddig, és rendelkezel több éves tapsztalattal is? Amennyiben a kérdések alapján magadra ismersz, olvass tovább.

A cég export és import kereskedelmi tevékenységéhez, a beszerzési és értékesítési folyamatokhoz kapcsolódó napi logisztikai, fuvarszervezési és adminisztrációs feladatok megtervezése, nyomon követése és kivitelezése

Elvárások / Requirements

legalább 3 éves hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat

gyors problémamegoldó készség

párhuzamos feladatok időzített kezelése

stressztűrő képesség

aktív, legalább középfokú angol nyelvtudása elengedhetetlen

Amit nyújtunk / Benefits

versenyképes fizetés

szakmai fejlődési lehetőség

modern technológiák és munkakörnyezet

stabil, nemzetközi háttér

Randstad Hungária Kft. logó

Fuvarszervező

Rétság, 2651 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 24.11.2021

Állás megosztása