Ugrás a tartalomra
FUNKCIÓFEJLESZTŐ MÉRNÖK (16-0564)
pozícióba.

JELENTKEZÉS AZ ADATBÁZISUNKBA: CV@HUMANFIELD.HU

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes autóipari fejlesztő partnerünk részére keresünk munkatársat

FUNKCIÓFEJLESZTŐ MÉRNÖK

(16-0564)

pozícióba.

Feladatok:

  • Funkciófejlesztés grafikus programozási környezetben (Matlab, Simulink),
  • Fejlett vezetéstámogató rendszerek (ADAS) és kényelmi funkciók fejlesztése,
  • A fejlesztett modulok tesztje (MIL, SIL, HIL),
  • A fejlesztett szoftver dokumentációja.

Elvárások:

  • Mechatronikus, villamosmérnöki, gépészmérnöki, közlekedésmérnöki vagy informatikus felsőfokú végzettség,
  • Matlab / Simulink ismerete,
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Jó kommunikációs készség, kezdeményező személyiség,
  • Pályakezdők, utolsó éves hallgatók jelentkezését is várjuk (heti 40 órás munkarend vállalása esetén).

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőségek,
  • Belső karrierutak, előrelépési lehetőségek,
  • Lehetőség nemzetközi projektekben való részvételre.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0564”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest
Pest
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 30.05.2021

Állás megosztása