Ugrás a tartalomra

Fröccsöntési mérnök

Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója
pozícióba keres szakembert partneréhez szombathelyi lokációval

Feladatok:

  • meghatározott termékcsalád fröccsöntési technológiájának felügyelete, ellenőrzése
  • fröccsöntés technológiájának folyamatos fejlesztése
  • fröccsöntéshez kapcsolódó gépek felügyelete, folyamatos fejlesztése
  • a felügyelt technológiához kapcsolódó mutatószámok folyamatos javítása
  • új gyártási technológiák kifejlesztése, bevezetése
  • gyártási dokumentációk kidolgozása, karbantartása, fejlesztése
  • részvétel termékfejlesztésben

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • jó kommunikációs képesség
  • problémamegoldó készség
  • innovatív készség
  • folyamat és rendszer-szemléletű gondolkodás

Amit kínálunk:

  • multinacionális vállalati háttér
  • versenyképes csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség

További információk, jelentkezés: Rácz György Senior Recruitment

Szombathely
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 24.02.2021