Ugrás a tartalomra

Francia-angol vevőszolgálati munkatárs

Nemzetközi hátterű ügyfelünk kültéri világítási berendezések gyártásával foglalkozó vállalat. Az alábbi pozícióba várják új kollégájukat:

Amik a feladataid lesznek:

  • Európai leányvállalatok rendeléseinek teljeskörű koordinálása a rendelés beérkezéstől a számlázásig
  • Napi szintű kapcsolattartás a leányvállalatokkal és a társosztályokkal
  • Napi, heti és havi riportok készítése
  • S&OP, forecast elemzés az adott piacra vonatkozóan, egyeztetés az érintett leányvállalattal

Amit kérünk a pozíció betöltéséhez:

  • Felsőfokú, preferáltan szakirányú végzettség és/vagy 1-3 év releváns tapasztalat vevőszolgálati / logisztikai területen
  • Folyékony francia és angol nyelvismeret (szóban és írásban)
  • MS Office programok ismerete, beleértve a magabiztos Excel használatot
  • Kiváló kommunikációs készség, diplomáciai érzék
  • Kitartó, határozott, céltudatos, megbízható és rugalmas személyiség
  • Képesség az önálló és hatékony munkára nyomás alatt is

Amit kínálunk:

  • Akár azonnali kezdési lehetőség
  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Utazási költségtérítés
  • Hibrid munkavégzés, HomeOffice lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Pilisszentiván

Pilisszentiván, 2084 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása